Tarcze hamulcowe do motocykli sportowych i wyścigowych

Tarcze hamulcowe do motocykli sportowych i wyścigowych

Wysoka wytrzymałość na ekstremalne warunki

Tarcze hamulcowe przeznaczone dla motocykli sportowych oraz wyścigowych powinny być przede wszystkim wytrzymałe. To za ich sprawą podczas wyścigu motocyklista będzie miał szanse na utrzymanie się na czele stawki. Wysoka wytrzymałość, znacznie większa odporność na odkształcenia stali niż u innych typów tarcz wpłynie na osiągane wyniki.

Sposób produkcji kluczem do sukcesu

Sportowe tarcze hamulcowe w momencie produkcji są poddawane precyzyjnej obróbce oraz krzyżowemu szlifowaniu powierzchni. Dzięki temu zapobiega się przy ich stosowaniu powstawaniu wibracji oraz przyspiesza proces adaptacji nowych klocków. Oczywiście, zarówno na torze, jak i na drodze tarcze hamulcowe spełniają wymagania w zakresie dopuszczenia do ruchu drogowego.

Innowacyjność sportowych hamulców

Twórcy tych tarcz poddali je wieloletnim testom. Dzięki temu dopracowali kilka innowacyjnych rozwiązań. Tarcze hamulcowe przeznaczone do sportowych motocykli, dzięki inteligentnej kontroli temperatury i pomysłowemu zaprojektowaniu krawędzi RAC w wyjątkowy sposób są w stanie zapewnić stabilny docisk w chwili spontanicznej reakcji motocyklisty. To właśnie dzięki nim można spełniać swoje sportowe aspiracje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top