Najlepsze rozwiązanie dla azjatyckich motocykli – tarcze hamulcowe Kyoto

Najlepsze rozwiązanie dla azjatyckich motocykli – tarcze hamulcowe Kyoto

Bezpieczeństwo jazdy prosto z Azji

Jeśli jesteś posiadaczem motocykla marki Honda, Suzuki lub Yamaha, to powinieneś zastanowić się poważnie nad tarczami hamulcowymi firmy Kyoto. To właśnie one często stają się najlepszym wyborem dla posiadaczy jednośladów z Azji. Tarcze hamulcowe Kyoto są dużą szansą na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa jazdy.

Cechy charakterystyczne tarcz Kyoto

Tarcze hamulcowe Kyoto wykazują się sporym przewodnictwem cieplnym oraz odpornością na powstawanie wszelkiego rodzaju zniekształceń. To właśnie tego typu usterka powoduje późniejsze „bicie”, a w rezultacie końcowym – konieczność wymiany tego podzespołu. Tarcze hamulcowe Kyoto są przystosowane do motocykli marek azjatyckich. Zużywają się bardzo równomiernie, ponieważ producenci zadbali o to, aby współczynnik tarcia był stały.

Bezpiecznie z przodu i z tyłu

To dobry wybór dla motocyklistów, którzy chcą zadbać, aby ich maszyna dobrze hamowała zarówno na przednim, jak i tylnym kole. Tarcze hamulcowe Kyoto są gwarancją sprawnego funkcjonowania hamulców, a ich trwałość sprawi, że będą wydajne przez kilka sezonów. Należy pamiętać, że sprawny układ hamulcowy to zarówno możliwość rozwijania bardzo dużych prędkości, jak i odpowiednia doza bezpieczeństwa. Poza tym tarcze hamulcowe Kyoto będą pasowały do większości modeli Polaris, Harleya Davidsona, a także motocykli Piaggio oraz BMW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top