Dlaczego tarcze hamulcowe EBC zdobyły rynek części motocyklowych?

Dlaczego tarcze hamulcowe EBC zdobyły rynek części motocyklowych?

To w jaki sposób części produkowane przez firmę EBC zdobyły popularność przerosły z pewnością oczekiwania samych twórców.

Przebojem wdarły się na rynek tarcze hamulcowe EBC, szczęki, przewody oraz sprzęgła motocyklowe. Podobnie hitem okazały się inne części motoryzacyjne, takie jak np. czujniki zużycia klocków hamulcowych. Od wielu lat firma EBC produkuje części tego układu. Największą część asortymentu stanowią wspomniane już tarcze hamulcowe EBC, które spełniają wszelkie standardy w każdych warunkach. Duża zasługa w tym stosowania szerokiego wachlarza mieszanek.

Tarcze hamulcowe EBC wyprodukowane są z niemieckiej stali o naprawdę wysokiej jakości. W ofercie tego producenta można znaleźć ponad 1000 typów tarcz, a każda z nich dedykowana jest do odpowiednich grup modeli motocykli. Twórcy tych części pomyśleli także o niestandardowym rozmiarze, wprowadzili na rynek serię Oversize, których średnica sięga kolejno 250 mm, 280 mm oraz 320 mm. Użytkownicy chwalą sobie tarcze hamulcowe EBC przede wszystkim za trwałość i dbałość wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top